Členka závodního týmu v Blansku, Anna Riznerová, boduje nejen v aerobiku, zúčastnila se i běžeckých závodů

07.06.2016 21:18

Některé z našich závodnic se stíhají mimo náročných týmových tréninků věnovat i jiným aktivitám. Přikladem je Anna Riznerová (starší závodní tým Blansko), která se aktivně věnuje i běhu.

V květnu se i se svou sestrou zúčastnila závodu Boskovické běhy. Jak sama řekla, byla to pro ni výzva, do té doby běhala pouze 9 km, ale závod se běžel 12,5 km. I když na trase narazila na pár překážek v podobě náročných kopců, nevzdala to a motivovala se s ostatními závodníky navzájem.

Anička nakonec doběhla v krásném čase 1 hod. 10 min. a v kategorii 15 - 19 let získala 6. místo.

Celou akci si velmi užila, především díky skvělé organizaci, a příště se chystá na Blanenskou desítku.