O CVICSNAMI.CZ

Cvicsnami.cz je společnost, zabývající se službami spojenými převážně se cvičením, pohybem a zdravým životním stylem.

Naše činnost probíhá nejčastěji v pronajatých prostorách po celém blanenském regionu, v Brně a širokém okolí. Pomalu se rozšiřujeme i na další místa v České republice.

Naše činnost je zaměřena na několik oblastí :

1) na Fit studio Cvicsnami.cz - a) pravidelné cvičební kurzy pro všechny, kde u nás najdou uplatnění všechny věkové kategorie od předškoláků až po dospělé - věnujeme se nejrůznějším cvičebním formám (aerobik, zumba, profi trampolíny, tabata, body balance, pilates a další...). U kurzů pro děti klademe důraz na rozvoj základních pohybových a rytmických dovedností. b) závodní aerobik - účastníme se nejrůznějších soutěží, zaměřujeme se především na tematické skupinové choreografie, kde jsme získali již několik ocenění. Při výběru závodního aerobiku je nutná pravidelnost tréninků, časová flexibilita, vyšší fyzická zátěž apod.

2) Tábory Cvicsnami.cz - již několik let se věnujeme pořádáním dětských akcí a především velmi oblíbených táborů a soustředění, na které budou mít vaše děti nezapomenutelné vzpomínky.

3) Dovolená Cvicsnami.cz - díky skupinovým slevám, které poskytují cestovní kanceláře Cvicsnami.cz, můžete strávit úžasnou dovolenou za velmi nízkou cenu, s bohatým programem jak pro vás, tak animačním programem pro vaše děti.

4) Soutěže Cvicsnami.cz - pravidelně také pořádáme oblíbené soutěže aerobiku, zumby, street dance.. (nejčastěji pod názvem Open cup Cvicsnami.cz)

5) Agentura Cvicsnami.cz - pokud pořádáte ples či jinou  akci, je tady naše Agentura. Jednak Vám můžeme celou akci zajistit od A až po Z nebo zajistit jednotlivá vystoupení.  Jednou z našich nejčastější činností jsou animační programy pro děti na nejrůznějších akcí, narozeninových oslavách apod.  Dále vám můžeme zajistit hostesky nebo modelky či uspořádat módní přehlídku. K dispozici máme také finalistky Dívky České republiky.

6) Akademie Cvicsnami.cz - můžete se také zdokonalit nebo "vyučit" v naší Akademii, kde pořádáme různé cvičební workshopy (např. workshop Profi trampolín, Funkční trénink ve stylu Tabaty apod.)